TC0550D6041T5E
MFR.Part #
TC0550D6041T5E
JLCPCB Part #
C425492
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS