201007J0202T4E
MFR.Part #
201007J0202T4E
JLCPCB Part #
C270960
Description
-55℃~+155℃ 200V 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS