NQ03WAJ0393T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0393T5E
JLCPCB Part #
C2758654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS