TC0350B1202T5H
MFR.Part #
TC0350B1202T5H
JLCPCB Part #
C517466
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS