TC0325D3901T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0325D3901T5E
JLCPCB Part #
C425450
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS