MF0W2FF3303A10
MFR.Part #
MF0W2FF3303A10
JLCPCB Part #
C18724330
Description
330kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS