TC0350B1201T5E
MFR.Part #
TC0350B1201T5E
JLCPCB Part #
C425432
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS