0201WMF523KTEE
- MFR.Part #
- 0201WMF523KTEE
- JLCPCB Part #
- C2766530
- Description
- -100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 25V 5.23Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS