TC0625D1202T5E
MFR.Part #
TC0625D1202T5E
JLCPCB Part #
C425375
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS