CQ02WGF1601TCE
MFR.Part #
CQ02WGF1601TCE
JLCPCB Part #
C966851
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS