4D02WGJ018JTCE
MFR.Part #
4D02WGJ018JTCE
JLCPCB Part #
C425266
Description
1.8Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS