4D02WGJ082JTCE
MFR.Part #
4D02WGJ082JTCE
JLCPCB Part #
C425242
Description
4 62.5mW 8 8.2Ω ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS