0402WGF3602TCE
MFR.Part #
0402WGF3602TCE
JLCPCB Part #
C43676
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS