4D03WGF1000T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4D03WGF1000T5E
JLCPCB Part #
C425240
Package
0603x4
Description
100Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS