0603WAD2052T5E
MFR.Part #
0603WAD2052T5E
JLCPCB Part #
C423063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS