0201WMF4220TEE
MFR.Part #
0201WMF4220TEE
JLCPCB Part #
C474224
Description
-55℃~+155℃ 25V 422Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS