0603WAD6202T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0603WAD6202T5E
JLCPCB Part #
C423024
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS