0805W8F137JT5E
MFR.Part #
0805W8F137JT5E
JLCPCB Part #
C17449
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS