0603WAD7681T5E
MFR.Part #
0603WAD7681T5E
JLCPCB Part #
C423019
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS