CQ1007J0620T4E
MFR.Part #
CQ1007J0620T4E
JLCPCB Part #
C2759541
Description
-55℃~+155℃ 200V 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS