0603WAD9761T5E
MFR.Part #
0603WAD9761T5E
JLCPCB Part #
C423009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS