0201WMF1801TEE
MFR.Part #
0201WMF1801TEE
JLCPCB Part #
C473568
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS