0603WAF1375T5E
MFR.Part #
0603WAF1375T5E
JLCPCB Part #
C422989
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS