0603WAF1434T5E
MFR.Part #
0603WAF1434T5E
JLCPCB Part #
C422987
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS