0402WGF4754TCE
MFR.Part #
0402WGF4754TCE
JLCPCB Part #
C270598
Description
-55℃~+155℃ 4.75MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS