0603WAF7154T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0603WAF7154T5E
JLCPCB Part #
C422907
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS