0603WAJ0396T5E
MFR.Part #
0603WAJ0396T5E
JLCPCB Part #
C422884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS