HQ122WJ0180T4E
MFR.Part #
HQ122WJ0180T4E
JLCPCB Part #
C2778710
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250V 2W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS