HP02WAF1300TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP02WAF1300TCE
JLCPCB Part #
C2759525
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS