0805W8D1201T5E
MFR.Part #
0805W8D1201T5E
JLCPCB Part #
C422869
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS