0201WMJ0393TEE
MFR.Part #
0201WMJ0393TEE
JLCPCB Part #
C270315
Description
-55℃~+155℃ 25V 39kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS