0805W8D4702T5E
MFR.Part #
0805W8D4702T5E
JLCPCB Part #
C422831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS