NQ02WGF1001TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ02WGF1001TCE
JLCPCB Part #
C270382
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 1kΩ 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS