0805W8F866KT5E
MFR.Part #
0805W8F866KT5E
JLCPCB Part #
C422700
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS