HP101WJ0201T4E
MFR.Part #
HP101WJ0201T4E
JLCPCB Part #
C2775697
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS