0805W8J0166T5E
MFR.Part #
0805W8J0166T5E
JLCPCB Part #
C422686
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS