25121WJ0123T4E
MFR.Part #
25121WJ0123T4E
JLCPCB Part #
C621291
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS