1206W4F243KT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4F243KT5E
JLCPCB Part #
C422558
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS