0402WGJ013JTCE
MFR.Part #
0402WGJ013JTCE
JLCPCB Part #
C11804
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS