1206W4F6340T5E
MFR.Part #
1206W4F6340T5E
JLCPCB Part #
C422496
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS