0201WMF4532TEE
MFR.Part #
0201WMF4532TEE
JLCPCB Part #
C473543
Description
-55℃~+155℃ 25V 45.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS