1206W4J0336T5E
MFR.Part #
1206W4J0336T5E
JLCPCB Part #
C422447
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS