TC0350D1802T5F
MFR.Part #
TC0350D1802T5F
JLCPCB Part #
C2989309
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS