TC0225F1472TCC
MFR.Part #
TC0225F1472TCC
JLCPCB Part #
C517785
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS