1210W2F124JT5E
MFR.Part #
1210W2F124JT5E
JLCPCB Part #
C422415
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS