PS05W3J0121T5E
MFR.Part #
PS05W3J0121T5E
JLCPCB Part #
C2785423
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS