1210W2F260LT5E
MFR.Part #
1210W2F260LT5E
JLCPCB Part #
C422344
Description
-55℃~+155℃ 200V 260mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS