1210W2F2610T5E
MFR.Part #
1210W2F2610T5E
JLCPCB Part #
C422343
Description
-55℃~+155℃ 200V 261Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS