1210W2F2742T5E
MFR.Part #
1210W2F2742T5E
JLCPCB Part #
C422341
Description
-55℃~+155℃ 200V 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS