CFR03SJ0151AA0
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CFR03SJ0151AA0
JLCPCB Part #
C69877
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
150Ω 3W 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS